TPS720132YZUT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS720132YZUT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS720132YZUT
Číslo dielu TPS720132YZUT Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 102845 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 350mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.32V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 4.5V
Balík dodávateľov zariadení 5-DSBGA (0.96x1.33) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-UFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-49471-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 350mA 5-DSBGA (0.96x1.33) Prúd - Napájanie (Max) 80µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 38µA Prúd - výstup 350mA