TPS720105YZUR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS720105YZUR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.05V 350MA 5DSBGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS720105YZUR
Číslo dielu TPS720105YZUR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.05V 350MA 5DSBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116114 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.2V @ 350mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.05V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 4.5V
Balík dodávateľov zariadení 5-DSBGA (0.96x1.33) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-UFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 50dB (10Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.05V 350mA 5-DSBGA (0.96x1.33) Prúd - Napájanie (Max) 80µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 38µA Prúd - výstup 350mA