TPS71926-15DRVT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS71926-15DRVT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.6V/1.5V 200MA 6SON
  • správa
Špecifikácie TPS71926-15DRVT
Číslo dielu TPS71926-15DRVT Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.6V/1.5V 200MA 6SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84218 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.6V, 1.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-SON (2x2) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-32546-2
TPS71926-15DRVT-ND
TPS7192615DRVT
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 2.6V, 1.5V 200mA 6-SON (2x2)
Prúd - Napájanie (Max) 250µA Aktuálny - pokojný (Iq) 160µA
Prúd - výstup 200mA Ovládacie funkcie Enable