TPS71913-28DRVT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS71913-28DRVT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.3V/2.8V 200MA 6SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS71913-28DRVT
Číslo dielu TPS71913-28DRVT Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.3V/2.8V 200MA 6SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93035 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) -, 0.4V @ 200mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.3V, 2.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 6.5V
Balík dodávateľov zariadení 6-SON (2x2) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 44dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 2
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 1.3V, 2.8V 200mA 6-SON (2x2) Prúd - Napájanie (Max) 250µA
Aktuálny - pokojný (Iq) 160µA Prúd - výstup 200mA