TPS65150EVM-697
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS65150EVM-697
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu EVALUATION MODULE TPS65150
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS65150EVM-697
Číslo dielu TPS65150EVM-697 Výrobca N/A
popis EVALUATION MODULE TPS65150 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1842 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 15V, 30V, -2V Napätie - vstup 1.8 V ~ 6 V
Použitá IC / Časť TPS65150 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Boost
Výstupy a typ 3, Non-Isolated Ostatné mená 296-43190
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel Special Purpose DC/DC, LCD Supply
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 1.2MHz