TPS62170DSGR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS62170DSGR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS62170DSGR
Číslo dielu TPS62170DSGR Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 8WSON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87904 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.9V Napätie - výstup (Max) 6V
Napätie - vstup (min) 3V Napätie - vstup (Max) 17V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 8-WSON (2x2) séria DCS-Control™
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 8-WFDFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-29865-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 2.25MHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 8-WFDFN Exposed Pad
Prúd - výstup 500mA Číslo základnej časti TPS62170