TPS549D22RVFR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS549D22RVFR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS549D22RVFR
Číslo dielu TPS549D22RVFR Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20537 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.6V Napätie - výstup (Max) 5.5V
Napätie - vstup (min) 4.5V Napätie - vstup (Max) 22V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení 40-LQFN-CLIP (7x5) séria SWIFT™, D-CAP3™, Eco-Mode™
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 40-PowerLFQFN
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 35 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie Selectable
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 40A 40-PowerLFQFN Prúd - výstup 40A