TPS548A20RVER
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS548A20RVER
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK ADJ 15A 28VQFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS548A20RVER
Číslo dielu TPS548A20RVER Výrobca N/A
popis IC REG BUCK ADJ 15A 28VQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27395 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 0.6V Napätie - výstup (Max) 5.5V
Napätie - vstup (min) 1.5V Napätie - vstup (Max) 20V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 28-VQFN-CLIP (4.5x3.5) séria SWIFT™, D-CAP3™, Eco-Mode™
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 28-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Adjustable Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-48750-2
TPS548A20RVER-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie Selectable Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 15A 28-VFQFN Exposed Pad
Prúd - výstup 15A