TPS40100RGETG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS40100RGETG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BUCK 24QFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS40100RGETG4
Číslo dielu TPS40100RGETG4 Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BUCK 24QFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35581 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 18 V topológia Buck
Synchrónny usmerňovač Yes Balík dodávateľov zariadení 24-VQFN (4x4)
séria - Sériové rozhrania -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 24-VFQFN Exposed Pad
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 100kHz ~ 600kHz