TPS3828-50DBVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS3828-50DBVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS3828-50DBVR
Číslo dielu TPS3828-50DBVR Výrobca N/A
popis IC 5.0V SUPPLY MONITOR SOT-23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84796 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 4.55V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Obnoviť časový limit 120 ms Minimum Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená 296-26955-2
TPS3828-50DBVR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet sledovaných napätí 1