TPS3808G50DBVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS3808G50DBVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS3808G50DBVR
Číslo dielu TPS3808G50DBVR Výrobca N/A
popis IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT23-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74644 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 4.65V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-6 séria -
Obnoviť časový limit Adjustable/Selectable Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SOT-23-6
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená 296-17196-2
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet sledovaných napätí 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TPS3808G50DBVRG4
TPS3808G50DBVRG4
výrobcovia: N/A
popis: IC VOLT SUPERVISOR 5.0V SOT-23-6