TPS3808G25DRVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS3808G25DRVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VOLT SUPERVISOR 2.5V 6SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS3808G25DRVR
Číslo dielu TPS3808G25DRVR Výrobca N/A
popis IC VOLT SUPERVISOR 2.5V 6SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 71451 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 2.33V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (2x2) séria -
Obnoviť časový limit Adjustable/Selectable Reštartovať Active Low
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená 296-21642-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet sledovaných napätí 1