TPS3808G15DRVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS3808G15DRVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VOLT SUPERVISOR 1.5V 6SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS3808G15DRVR
Číslo dielu TPS3808G15DRVR Výrobca N/A
popis IC VOLT SUPERVISOR 1.5V 6SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 76931 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 1.4V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení 6-WSON (2x2) séria -
Obnoviť časový limit Adjustable/Selectable Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 6-WDFN Exposed Pad
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená 296-19708-2
TPS3808G15DRVRG4
TPS3808G15DRVRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet sledovaných napätí 1