TPS3808G12DBVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS3808G12DBVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VOLT SUPERVISOR 1.2V SOT23-6
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS3808G12DBVR
Číslo dielu TPS3808G12DBVR Výrobca N/A
popis IC VOLT SUPERVISOR 1.2V SOT23-6 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75433 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 1.12V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-6 séria -
Obnoviť časový limit Adjustable/Selectable Reštartovať Active Low
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SOT-23-6
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená 296-17190-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet sledovaných napätí 1