TPS26600RHFR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPS26600RHFR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC PWR MGMT EFUSE 60V 24VQFN
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPS26600RHFR
Číslo dielu TPS26600RHFR Výrobca N/A
popis IC PWR MGMT EFUSE 60V 24VQFN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 35403 pcs Dátový hárok
Napätie - vstup 4.2 V ~ 55 V Balík dodávateľov zariadení 24-VQFN (5x4)
séria - Metóda snímania -
obal Original-Reel® Balík / puzdro 24-VFQFN Exposed Pad
Ostatné mená 296-48308-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
funkcie Electronic Fuse Detailný popis Electronic Fuse Regulator 2.35A 24-VQFN (5x4)
Prúd - výstup 2.35A presnosť ±5%