TPL8002-25PWR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPL8002-25PWR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC POT DGTL TANDEM 64TAP 16TSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TPL8002-25PWR
Číslo dielu TPL8002-25PWR Výrobca N/A
popis IC POT DGTL TANDEM 64TAP 16TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56851 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie ±2.5 V ~ 4 V tolerancia ±30%
Koeficient teploty (typ) - kužeľ Logarithmic
Balík dodávateľov zariadení 16-TSSOP séria -
Odolnosť - Stierač (Ohmy) (typ) 420 (Max) Odpor (Ohmy) 2.5k
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ostatné mená 296-25791-1
TPL800225PWR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet odberov 64 Počet obvodov 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Typ pamäte Volatile
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie Parallel Vlastnosti -
Detailný popis Digital Potentiometer 2.5k Ohm 2 Circuit 64 Taps Parallel Interface 16-TSSOP konfigurácia Potentiometer