TPA032D04DCAG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TPA032D04DCAG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC AMP AUDIO PWR 10W D 48TSSOP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TPA032D04DCAG4
Číslo dielu TPA032D04DCAG4 Výrobca N/A
popis IC AMP AUDIO PWR 10W D 48TSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4576 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 8 V ~ 14 V typ Class D
Balík dodávateľov zariadení 48-HTSSOP séria -
obal Tube Balík / puzdro 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Exposed Pad
Typ výstupu 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Maximálny výstupný výkon x Kanály @ Načítať 10W x 2 @ 4 Ohm; 50mW x 2 @ 32 Ohm Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant