TMSDVC5416GGUR160
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMSDVC5416GGUR160
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 144-BGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie TMSDVC5416GGUR160
Číslo dielu TMSDVC5416GGUR160 Výrobca N/A
popis IC FIXED POINT DSP 144-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4830 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.60V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 144-BGA MICROSTAR (12x12)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 144-LFBGA Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC)