TMS32DSP5410APGE16
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS32DSP5410APGE16
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 144-LQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS32DSP5410APGE16
Číslo dielu TMS32DSP5410APGE16 Výrobca N/A
popis IC FIXED POINT DSP 144-LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4148 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.60V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 144-LQFP (20x20)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 144-LQFP Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC)