TMS32C6205DZHKA200
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS32C6205DZHKA200
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 288-BGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
90 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS32C6205DZHKA200
Číslo dielu TMS32C6205DZHKA200 Výrobca N/A
popis IC FIXED POINT DSP 288-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3911 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.50V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 288-BGA Microstar (16x16)
séria TMS320C62x obal Tray
Balík / puzdro 288-LFBGA Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TC)
On-Chip RAM 128kB Neprchavá pamäť External
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Rozhranie McBSP, PCI Hodiny Hodiny 200MHz