TMS320VC5416GGU120
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320VC5416GGU120
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP FIX PT 120-MIPS 144-BGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320VC5416GGU120
Číslo dielu TMS320VC5416GGU120 Výrobca N/A
Dostupné množstvo 2413 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.50V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 144-BGA MICROSTAR (12x12)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 144-LFBGA Ostatné mená 296-11659-5
296-11659-5-ND
296-12168-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 256kB
Neprchavá pamäť ROM (32 kB) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozhranie Host Interface, McBSP
Hodiny Hodiny 120MHz Číslo základnej časti TMS320VC5416