TMS320VC5409GGU-80
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320VC5409GGU-80
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED POINT DSP 144-BGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320VC5409GGU-80
Číslo dielu TMS320VC5409GGU-80 Výrobca N/A
popis IC FIXED POINT DSP 144-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5791 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.80V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 144-BGA MICROSTAR (12x12)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 144-LFBGA Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 64kB Neprchavá pamäť ROM (32 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Host Interface, McBSP
Hodiny Hodiny 80MHz Číslo základnej časti TMS320VC5409