TMS320VC5402AZGU16
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320VC5402AZGU16
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP FIXED-POINT 144-BGA
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320VC5402AZGU16
Číslo dielu TMS320VC5402AZGU16 Výrobca N/A
popis IC DSP FIXED-POINT 144-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 7440 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.60V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 144-BGA MICROSTAR (12x12)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 144-LFBGA Ostatné mená 296-19393
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC) On-Chip RAM 32kB
Neprchavá pamäť ROM (32 kB) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Host Interface, McBSP
Hodiny Hodiny 160MHz Číslo základnej časti TMS320VC5402A