TMS320LBC57PBK57
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320LBC57PBK57
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 128-LQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320LBC57PBK57
Číslo dielu TMS320LBC57PBK57 Výrobca N/A
popis IC DSP 128-LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5723 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 3.30V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 128-LQFP (14x14)
séria TMS320C5x obal Tray
Balík / puzdro 128-LQFP Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 14kB Neprchavá pamäť ROM (64 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie BSP, HPI, SSP
Hodiny Hodiny 57MHz Číslo základnej časti TMS320LBC57