TMS320DM642GNZ600
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320DM642GNZ600
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DGTL MEDIA PROCESSOR 548-BGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320DM642GNZ600
Číslo dielu TMS320DM642GNZ600 Výrobca N/A
popis IC DGTL MEDIA PROCESSOR 548-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4470 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.40V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 548-FCBGA (27x27)
séria TMS320DM64x, DaVinci™ obal Tray
Balík / puzdro 548-BBGA, FCBGA Ostatné mená 296-17486
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 160kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Rozhranie Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI Hodiny Hodiny 600MHz