TMS320DM335ZCE135
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320DM335ZCE135
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320DM335ZCE135
Číslo dielu TMS320DM335ZCE135 Výrobca N/A
popis IC DIGITAL MEDIA SOC 337-NFBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4022 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 1.8V, 3.3V Napätie - jadro 1.30V
typ Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Balík dodávateľov zariadení 337-NFBGA (13x13)
séria TMS320DM3x, DaVinci™ obal Tray
Balík / puzdro 337-LFBGA Prevádzková teplota 0°C ~ 85°C (TC)
On-Chip RAM 56kB Neprchavá pamäť ROM (8 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie ASP, EBI/EMI, I²C, SPI, UART, USB
Hodiny Hodiny 135MHz Číslo základnej časti TMS320DM335