TMS320C6727GDHA250
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6727GDHA250
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FLOATING POINT DSP 256-BGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie TMS320C6727GDHA250
Číslo dielu TMS320C6727GDHA250 Výrobca N/A
popis IC FLOATING POINT DSP 256-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5706 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.20V
typ Floating Point Balík dodávateľov zariadení 256-BGA (17x17)
séria TMS320C672x obal Tray
Balík / puzdro 256-BGA Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TC)
On-Chip RAM 288kB Neprchavá pamäť ROM (384 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Hodiny Hodiny 250MHz Číslo základnej časti TMS320C6727