TMS320C6712DGDP150
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6712DGDP150
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP FLOATING POINT 272-BGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320C6712DGDP150
Číslo dielu TMS320C6712DGDP150 Výrobca N/A
popis IC DSP FLOATING POINT 272-BGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5877 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.26V
typ Floating Point Balík dodávateľov zariadení 272-BGA (27x27)
séria TMS320C67x obal Tray
Balík / puzdro 272-BBGA Ostatné mená 296-17048
296-17048-5-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 72kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozhranie McBSP
Hodiny Hodiny 150MHz Číslo základnej časti TMS320C6712D