TMS320C6418GTS600
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6418GTS600
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320C6418GTS600
Číslo dielu TMS320C6418GTS600 Výrobca N/A
popis IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1470 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.40V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 288-FCBGA (23x23)
séria TMS320C6410/12/13/18 obal Tray
Balík / puzdro 288-BBGA, FCBGA Ostatné mená 296-17480
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 544kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Rozhranie Host Interface, I²C, McASP, McBSP Hodiny Hodiny 600MHz