TMS320C6410ZTS400
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6410ZTS400
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED-POINT DSP 288-FCBGA
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320C6410ZTS400
Číslo dielu TMS320C6410ZTS400 Výrobca N/A
popis IC FIXED-POINT DSP 288-FCBGA Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS
Dostupné množstvo 3963 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.20V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 288-FCBGA (23x23)
séria TMS320C6410/12/13/18 obal Tray
Balík / puzdro 288-BBGA, FCBGA Ostatné mená 296-42801
TMS320C6410ZTS400-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 160kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Hodiny Hodiny 400MHz Číslo základnej časti TMS320C6410