TMS320C6201GJC200
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C6201GJC200
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC FIXED-POINT DSP 352-FC/CSP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 682 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
24 pcs
  • správa
Špecifikácie TMS320C6201GJC200
Číslo dielu TMS320C6201GJC200 Výrobca N/A
popis IC FIXED-POINT DSP 352-FC/CSP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 682 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 3.30V Napätie - jadro 1.80V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 352-FC/CSP (35x35)
séria TMS320C62x obal Tray
Balík / puzdro 352-BBGA, FCCSPBGA Ostatné mená 296-10743
296-10743-5-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 90°C (TC) On-Chip RAM 128kB
Neprchavá pamäť External Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozhranie Host Interface, McBSP
Hodiny Hodiny 200MHz Číslo základnej časti TMS320C6201