TMS320C541PZ2-40
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C541PZ2-40
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 100LQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C541PZ2-40
Číslo dielu TMS320C541PZ2-40 Výrobca N/A
popis IC DSP 100LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5217 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 5.00V Napätie - jadro 5.00V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 100-LQFP (14x14)
séria TMS320C54x obal Tray
Balík / puzdro 100-LQFP Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (TC)
On-Chip RAM 10kB Neprchavá pamäť ROM (56 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 4 (72 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie Duplex Serial Port
Hodiny Hodiny 40MHz Číslo základnej časti TMS320C541