TMS320C209PN57
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320C209PN57
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 80-LQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320C209PN57
Číslo dielu TMS320C209PN57 Výrobca N/A
popis IC DSP 80-LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5101 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 5.00V Napätie - jadro 5.00V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 80-LQFP (12x12)
séria TMS320C20x obal Tray
Balík / puzdro 80-LQFP Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 8kB Neprchavá pamäť ROM (64 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie SSP, UART
Hodiny Hodiny 57MHz Číslo základnej časti TMS320C209