TMS320BC51PZ100
Prehľad produktov
Číslo dielu: TMS320BC51PZ100
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DSP 100LQFP
listoch:
  • správa
Špecifikácie TMS320BC51PZ100
Číslo dielu TMS320BC51PZ100 Výrobca N/A
popis IC DSP 100LQFP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5987 pcs Dátový hárok
Napätie - I / O 5.00V Napätie - jadro 5.00V
typ Fixed Point Balík dodávateľov zariadení 100-LQFP (14x14)
séria TMS320C5x obal Tray
Balík / puzdro 100-LQFP Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (TA)
On-Chip RAM 4kB Neprchavá pamäť ROM (16 kB)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie BSP, SSP, TDM
Hodiny Hodiny 100MHz Číslo základnej časti TMS320BC51