TLV743105PDBVR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV743105PDBVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV743105PDBVR
Číslo dielu TLV743105PDBVR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 489741 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) - Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.05V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Current Limit, Thermal Shutdown, UVLO Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurácia výstupu Positive Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5
Aktuálny - pokojný (Iq) 60µA Prúd - výstup 300mA