TLV717285PDQNR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV717285PDQNR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV717285PDQNR
Číslo dielu TLV717285PDQNR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 425982 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.35V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-X2SON (1x1) séria -
Balík / puzdro 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 43dB (10Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-30489-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 4-X2SON (1x1)
Aktuálny - pokojný (Iq) 55µA Prúd - výstup 150mA