TLV713285PDQNT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV713285PDQNT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3250 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV713285PDQNT
Číslo dielu TLV713285PDQNT Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 2.85V 150MA 4X2SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 453438 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.57V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-X2SON (1x1) séria -
Balík / puzdro 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 4-X2SON (1x1) Aktuálny - pokojný (Iq) 75µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable