TLV713185PDBVR
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV713185PDBVR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV713185PDBVR
Číslo dielu TLV713185PDBVR Výrobca N/A
popis IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 629186 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.7V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.85V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB ~ 55dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-40650-2
TLV713185PDBVR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA SOT-23-5 Aktuálny - pokojný (Iq) 75µA
Prúd - výstup 150mA Ovládacie funkcie Enable