TLV707115DQNR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV707115DQNR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4X2SON
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV707115DQNR
Číslo dielu TLV707115DQNR Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.15V 200MA 4X2SON Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 524896 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 0.36V @ 150mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.15V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 5.5V
Balík dodávateľov zariadení 4-X2SON (1x1) séria -
Balík / puzdro 4-XDFN Exposed Pad PSRR 70dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-40625-2
TLV707115DQNR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.15V 200mA 4-X2SON (1x1)
Aktuálny - pokojný (Iq) 50µA Prúd - výstup 200mA