TLV27L2QDRQ1
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV27L2QDRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 160KHZ RRO
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV27L2QDRQ1
Číslo dielu TLV27L2QDRQ1 Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP 160KHZ RRO Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66280 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 16 V Napätie - vstupný posun 500µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu 0.1 V/µs
séria Automotive, AEC-Q100 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená 296-43773-2 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet obvodov 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 30 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 160kHz