TLV27L1CDBVRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV27L1CDBVRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV27L1CDBVRG4
Číslo dielu TLV27L1CDBVRG4 Výrobca N/A
popis IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 116470 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V Napätie - vstupný posun 500µV
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 Rýchlosť prebehu 0.06 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Rail-to-Rail
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Získajte produkt šírky pásma 160kHz Detailný popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
Prúd - dodávka 7µA Prúd - výstup / kanál 400µA
Prúd - vstupná predpoveď 1pA Číslo základnej časti TLV27L1
Typ zosilňovača General Purpose
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TLV27L1CDBVR
TLV27L1CDBVR
výrobcovia: N/A
popis: IC OPAMP GP 160KHZ RRO SOT23-5