TLV2170IDGKR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV2170IDGKR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu TLV170 36V CMOS OP AMP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV2170IDGKR
Číslo dielu TLV2170IDGKR Výrobca N/A
popis TLV170 36V CMOS OP AMP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 119707 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 36 V, ±1.35 V ~ 18 V Napätie - vstupný posun 500µV
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP Rýchlosť prebehu 0.4 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená 296-49971-2
TLV2170IDGKR-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 1.2MHz
Detailný popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-VSSOP Prúd - dodávka 125µA
Prúd - výstup / kanál 17mA Prúd - vstupná predpoveď 10pA