TLV1549IDG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV1549IDG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
150 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV1549IDG4
Číslo dielu TLV1549IDG4 Výrobca N/A
popis IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20355 pcs Dátový hárok
Napätie - napájanie, digitálne 3 V ~ 3.6 V Napätie - Napájanie, analógové 3 V ~ 3.6 V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Vzorkovacia frekvencia (za sekundu) 38k Typ referencie External
Pomer - S / H: ADC 1:1 obal Tube
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C