TLV1544IDG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV1544IDG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
120 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV1544IDG4
Číslo dielu TLV1544IDG4 Výrobca N/A
popis IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 17523 pcs Dátový hárok
Napätie - napájanie, digitálne 2.7 V ~ 5.5 V Napätie - Napájanie, analógové 2.7 V ~ 5.5 V
Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC séria -
Vzorkovacia frekvencia (za sekundu) 87k Typ referencie External
Pomer - S / H: ADC 1:1 obal Tube
Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C