TLV1117-25CDCY
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLV1117-25CDCY
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1280 pcs
  • správa
Špecifikácie TLV1117-25CDCY
Číslo dielu TLV1117-25CDCY Výrobca N/A
popis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 180311 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.3V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 2.5V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 15V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-4 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tube
Balík / puzdro TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená TLV1117-25CDCYG3
TLV1117-25CDCYG3-ND
Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-4
Aktuálny - pokojný (Iq) 10mA Prúd - výstup 800mA
Ovládacie funkcie - Číslo základnej časti TLV1117-25
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
TLV1117-18IDCYR
TLV1117-18IDCYR
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 1.8V 800MA SOT223-4
Skladom: 192368 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
TLV1117-25CDCYRG3
TLV1117-25CDCYRG3
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-4