TLC1549CDRG4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TLC1549CDRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie TLC1549CDRG4
Číslo dielu TLC1549CDRG4 Výrobca N/A
popis IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 37739 pcs Dátový hárok
Napätie - napájanie, digitálne 5V Napätie - Napájanie, analógové 5V
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC séria -
Vzorkovacia frekvencia (za sekundu) 38k Typ referencie External
Pomer - S / H: ADC 1:1 obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C