TL780-12KCSE3
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL780-12KCSE3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1100 pcs
  • správa
Špecifikácie TL780-12KCSE3
Číslo dielu TL780-12KCSE3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 181425 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 2V @ 1A Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení TO-220-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit obal Tube
Balík / puzdro TO-220-3 PSRR 85dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená 296-21603-5 Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220-3
Prúd - výstup 1.5A Ovládacie funkcie -