TL5001QDG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL5001QDG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • správa
Špecifikácie TL5001QDG4
Číslo dielu TL5001QDG4 Výrobca N/A
popis IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95393 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V topológia Buck, Boost, Flyback
Synchrónny usmerňovač No Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC
séria - Sériové rozhrania -
obal Tube Balík / puzdro 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Transistor Driver Výstupné fázy 1
Konfigurácia výstupu Positive Ostatné mená 296-22045-5
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 20kHz ~ 500kHz Pracovný cyklus (Max) 100%