TL4051C12IDCKT
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL4051C12IDCKT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SC70
listoch:
  • správa
Špecifikácie TL4051C12IDCKT
Číslo dielu TL4051C12IDCKT Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 1.225V SC70 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4744 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.225V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Ostatné mená TL4051C12IDCKTG4
TL4051C12IDCKTG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SC-70-5
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 12mA