TL4050C50QDBZR
Prehľad produktov
Číslo dielu: TL4050C50QDBZR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 5V SOT23-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie TL4050C50QDBZR
Číslo dielu TL4050C50QDBZR Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 79808 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 5V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená 296-22825-1 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 93µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 90µA